Szukaj
Close this search box.
Cena
Cena - slider
Cena - inputs
Wielkość rośliny
Wielkość rośliny
Bezpieczne dla zwierząt
Bezpieczne dla zwierząt
Oświetlenie
Oświetlenie
silver band
39 
Maranta leuconeura
lemon mint
69 
Aglaonema
giganteum
249 
Philodendron
senderiana
79 
Calathea
white joy
89 
Aglaonema
stolonifera tricolor
19 
Saxifraga
nanouk
19 
Tradescantia
burle marxii amagris
39 
Ctenanthe
discolor
29 
Ludisia
zebrina purpusii
29 
Tradescantia
fruti kiwi
39 
Cordyline
flamingo
99 
Aglaonema
shivereana moonshine
59 
Ficus elastica
verrucosum
69 
Philodendron
white princess
49 
Philodendron
Malay Gold
49 
Philodendron

Rośliny od ręki — Gdańsk Wrzeszcz i sklep online

Kwiaciarnia Flora Muzyka to nie tylko sklep z roślinami online. Prowadzimy również sklep stacjonarny. Wpadnij do nas, jeśli jesteś w pobliżu! Działamy w Gdańsku-Wrzeszczu przy Alei Grunwaldzkiej 47. Tu znajdziesz od ręki rośliny, które udekorują Twój dom, biuro lub dowolną przestrzeń. Fachowo pomożemy Ci w doborze właściwej rośliny doniczkowej i nie tylko!  Jesteśmy miłośnikami natury, a roślinne otoczenie pozwala się nam do niej zbliżyć. Pokażemy Ci zalety zielonych przestrzeni. Nasza pasja wykiełkuje też w Tobie! Roślinami zajmujemy się z czułością. Wyjaśnimy Ci, jak o nie dbać, aby odwdzięczyły się na wiele sposobów. Masz gwarancję, że nasze rośliny online to najlepiej zadbane okazy. Nie ucierpią też w transporcie. Wiemy, jak odpowiednio zabezpieczyć ich podróż. 

Rośliny online — zamów piękno, harmonię i zdrowie!

Pierwszą zaletą roślin doniczkowych są względy estetyczne. Zieleń nadaje koloru i ożywia każde pomieszczenie. Jeśli połączyć ją z gustownymi dodatkami, można stworzyć styl, który zachwyca i napawa dumą.  Zielona przestrzeń gwarantuje lepsze samopoczucie. Otocz się harmonią, naturą i wyciszeniem. Dom i biuro pełne roślin to Twoi sprzymierzeńcy w walce z codziennym stresem. Daj im zdziałać cuda!  Przyjemne, subtelne zapachy w Twoim mieszkaniu, odpowiednia wilgotność powietrza i oczyszczanie domu ze szkodliwych substancji to praktyczne zalety otaczania się roślinami, które możesz zamówić w naszym sklepie online. Rośliny doniczkowe, a zwłaszcza niektóre ich gatunki, mają niesamowitą właściwość neutralizowania tego, czym nie powinniśmy oddychać. Poprzez swoje liście oddają też część wody, co działa zbawiennie nie tylko w wysuszonych pomieszczeniach biurowych czy domowych gabinetach. Coraz więcej z nas pracuje zdalnie. Nie musisz mieć prywatnej dżungli w mieszkaniu (choć zachęcamy!), ale trochę zieleni to podstawa dla Twojego zdrowia!

Rośliny doniczkowe online — okazy dla zapaleńców i początkujących

Pielęgnacja roślin to szlachetne hobby. Potrzeba cierpliwości i systematyczności. Nagroda jest jednak bardzo satysfakcjonująca. Mamy okazy dla miłośników eksperymentowania i pedantycznego przecierania liści, ale znajdziemy też od ręki rośliny dla tych, którzy mówią, że wysuszą nawet kaktusa. Zadowolimy kolekcjonera i kogoś, kto chce mieć rośliny doniczkowe w swoim otoczeniu, ale nie znajdzie dla nich zbyt wiele czasu.  Szukasz rośliny na prezent? To doskonały, uniwersalny podarunek dla każdego. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu. W naszym sklepie z roślinami online znajdziesz rośliny o różnych rozmiarach i potrzebach. Mamy okazy, które nie zaszkodzą zwierzętom domowym, są bezpieczne dla małych dzieci i potrzebują odmiennego poziomu nasłonecznienia. Nie ma przestrzeni, w której nie mogłaby znaleźć się wzbogacająca ją roślina. 

Sklep online z roślinami — zieleń i dodatki w duchu concept store

W naszym sklepie online z roślinami znajdziesz okazy z różnych zakątków świata. Przy każdej roślinie umieściliśmy klarowny opis, pomagający wybrać swojego zielonego przyjaciela. Znajdziesz tu też szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnowania każdej rośliny. Dowiesz się również, jak ją przesadzić lub rozmnożyć. Od ręki odpowiemy na każde Twoje pytanie. Przyjdź do kwiaciarni stacjonarnej w Gdańsku Wrzeszczu lub skontaktuj się z nami online.  Poza roślinami od ręki w naszym sklepie online znajdziesz też różne dodatki. Nasz asortyment pochodzi od polskich, lokalnych artystów. Ręcznie robione akcesoria wzbogacą Twoje wnętrza i będą doskonałym uzupełnieniem roślin doniczkowych.